Küsige julgelt LIISI järelmaksu!
Leiame alati Teile sobivaima lahenduse.
EST | RUS | ENG

Mercedes Benz hooldus

Mercedes kaubamärgi autod on ühed usaldusväärseimatest ja kvaliteetsematest ja samas äärmiselt keerulise ehitusega transpordivahenditest. Auto keerulisus seisneb elektroonika külluses: praktiliselt kõiki funktsioone kontrollitakse elektrooniliste juhtmoodulite poolt – siit suur hulk andureid ja täitemehhanisme.

Mercedes auto elektroonika ei ole vaatamata kõrgele kvaliteedile siiski igavene. Rikete korral ei piisa varuosade vahetamisest, vajalik on ka tarkvaraline häälestus ja detailide kohandamine autoga. Iga auto elektroonikaplokk on seotud sellega seerianumbri järgi, mis teeb keeruliseks detaili vahetamise ülesande. Elektroonikaploki asendamisel on vaja see uuesti kohandada autoga, samuti sünkroniseerida see teiste plokkidega amas süsteemis.

Mis tahes rikke korral Mercedes auto elektroonikasüsteemis on vajalik kompleksne diagnostika kaubamärgi professionaalsel diagnostikaseadmel. Mercedes auto diagnostika sisaldab elektrooniliste juhtmoodulite tarkvaralist diagnostikat, elektriahelate probleemsete alade kontrolli. Juhtmoodulite diagnostika käigus loetakse sinna salvestatud vigade koodid. Saades teada vigade koodid võib meister selgitada välja rikke põhjused. Diagnostika tulemuste järgi määratakse kindlaks remondi või rivist välja läinud detailide asendamise vajadus.

Mercedes – kaubamärk, mis kehastab väärikust, esinduslikkust, kestvust ja mugavust. Et hoida oma autot suurepärases seisukorras on vajalik hooldus kvaliteetses teeninduses. Täisväärtuslikuks tööks Mercedes kaubamärgi autodega on vaja spetsiaalseid seadmeid ja tarkvara, mis on uunatud konkreetselt sellele kaubamärgile. Kahtlemata tuleb kõik operatsioonid usaldada asjatundjatele, kellel on töökogemus Mercedes kaubamärgi autodega ja kes tunnevad iseärasusi ja üksikasju töös nende autodega.

Meie teeninduses on olemas täisväärtuslik kompleks koos kõikide edasimüüja võimalustega Mercedes kaubamärgi autode teenindamiseks, mis võimaldab osutada teenuste kogu spektrit ametliku edasimüüja tasemel.

Osutame töödes Mercedes kaubamärgi autodega järgmisi teenuseid:
  • Remont ja tehniline teenindamine
  • Elektroonika diagnostika ja remont
  • Kodeerimine
  • Tarkvara uuendamine
  • Juhtmoodulite remont
  • Uute ja kasutatud varuosade kohandamine ja sidumine autoga
  • Võtmete remont
  • Süütelukkude remont
S.A.L. Grupp. OÜ
Tehase 16c, 51013 Tartu
E-mail: info@garage55.ee
Tel. +372 58 878 993
Oleme Avatud: E-R: 9 - 18
L: kokkuleppel