Смело просите рассрочку платежа у LIISI
Всегда найдём для вас подходящее решение
EST | RUS | ENG

Korduma Kippuvad Küsimused

Kui palju vähendab Chiptuning mootori ressurssi?
Professionaalne Chiptuning ei vähenda mootori ressurssi. Enamgi veel, suurem pöördemoment madalate ja keskmiste pöörete valdkonnas võimaldab varasemat käiguvahetust, kaitstes seeläbi mootorit töötamise eest suurtel pööretel.

Milliseid garantiisid me anname pärast Chiptuning'ut?
Meie poolt tehtud töödele, mis on seotud juhtseadmete ümberprogrammeerimisega, anname eluaege garantii, st sõiduki kogu ekspluatatsiooni ajaks Garantii alla ei kuulu mehaanilised sõlmed ja detailid, kuna me ei tea midagi sõiduki eelnevatest ja järgnevatest ekspluateerimise tingimustest.

Millised on sõiduki kasutamise iseärasused peale Chiptuning'ut?
Pärast Chiptuning’ut kasutatakse sõidukit nagu tavalist, täites asjaomast tehnilise teenindamise reglementi ja kasutades originaalseid, kvaliteetseid varuosi ja kulumaterjale. Mõnel juhul soovitame üleminekut Long Life teenindussüsteemilt väiksema hooldusintervalliga süsteemile, mis on võrdne 10 tuhat km.

Millist võimsuse kasvu võib oodata?
Ülelaadimisega varustatud mootorite võimsuse juurdekasv moodustab 15-25% ja pöördemomendi juurdekasv umbes 20-30%. See kehtib nii turbodiislite kui ka turbiiniga bensiinimootorite kohta. Atmosfäärimootorite jaoks on juurdekasvu numbrid oluliselt väiksemad umbes 4-10% (vt. vastust eespool), kuid pöörete piiriku nihutamine ja veidi suurem pöördemoment võimaldavad tunnetada Teie sõiduki paremat dünaamikat.

Kas ma saan taastada tehase seadeid?
Vajadusel või Teie soovil saame ümber programmeerida juhtploki ning taastada standardse programmi. Kõik programmid koos nende algseadetega on turvaliselt salvestatud meie serverites.

Ei leidnud vastust oma küsimusele?
Kontakteeru meiega ja leiame vastuse koos!

S.A.L. Grupp. OÜ
Tehase 16c, 51013 Tartu
E-mail: info@garage55.ee
Тел. +372 58 878 993
Часы работы: Пн-Пт: 9 - 18
Суб: по договорённости