Hea uudis autode Toyota ja Lexus omanikele

Volkswagen Crafter

Nüüd on võimalik DPF filtrite ja EGR klappide tarkvaraline väljalülitamine. Samuti oleme rõõmsad, et saame pakkuda kiibi häälestamise (chip tuning) teenust neile, kes soovivad lisada oma autole võimsust. Kõik tööd toimuvad mootori juhtploki ümberprogrammeerimise teel.
Veidi üksikasju. Töö käigus juhtplokiga korrigeeritakse selle tarkvara ja nimelt mootori juhtprogrammi. Kuid see ei tähenda, et ma asendame originaalprogrammi teisega. Plokki jääb originaalne tarkvara, mis oli sellesse salvestatud tehases või „Toyota“ ametliku esindaja poolt. ...


Hea uudis Volkswagen Crafter omanikele

Volkswagen Crafter

Välja on töötatud ja testitud lahendus tahmafiltri kõrvaldamiseks Euro 5 standardi autodele VW Crafter 2.5 TDI (reaktiivi AdBlue sissepritsesüsteemiga).

Meie poolt pakutav tööde kompleksjuhtseadme (EDC17) ümberprogrammeerimisel ja DPF tahmafiltri korrektseks füüsiliseks eemaldamiseks, võimaldab täielikult taastada sõiduki töövõime. Pärast DPF filtri eemaldamist viisime läbi mootori võimsuse testid. Dünamomeetrisel stendil võimsuse mõõtmise tulemuste järgi täheldati võimsuse ja pöördemomendi suurenemist tehase näitajate suhtes. Võime kindlalt väita, et kütusekulu langeb.


AdBlue väljalülitamine Euro 5 standardi autodel: Audi Q7, Audi Q5 ja Audi Q3

Audi Q7

Lõpuks on välja töötatud ja testitud lahendus DPF tahmafiltri väljalülitamiseks koos taastaja AdBlue-ga sissepritsesüsteemiga autodele Audi Q3, Audi Q5 ja Audi Q7, mootoritele 2.0 TDI 143 hj ja 177 hj.

Euro 5 standardile vastavate sõidukite jaoks, mis on varustatud AdBlue sissepritsesüsteemiga, on populaarne otsus lülitamaks välja ainult tahmafiltri kahjuks ajutine. Edasisel kasutamisel tekivad rikked sissepritsesüsteemis AdBlue ja sellest tulenevad vead, mis toovad kaasa mootori töö avariirežiimi koos võimsuse hääbumisega.

S.A.L. Grupp. OÜ
Tehase 16c, 51013 Tartu
E-mail: info@garage55.ee
Tel. +372 58 878 993
Oleme Avatud: E-R: 9 - 18
L: kokkuleppel