top of page

AdBlue

AdBlue on lisand, mida kasutatakse diiselsõidukite heitgaaside puhastussüsteemis, et vähendada lämmastikoksiidide (NOx) heitkoguseid atmosfääri. See on spetsiaalne vedelik, mis koosneb 32,5% kõrge puhtusastmega karbamiidist ja 67,5% destilleeritud veest.

Heitgaaside puhastamine on protsess, mille korral kütuse põlemisel mootoris tekkivad lämmastikoksiidid (NOx) muudetakse ohutumateks aineteks - lämmastikuks ja veeks. See puhastussüsteem kasutab AdBlue-d, mida antakse süsteemi doseeritult ja mis reageerib katalüsaatoriga, et muuta NOx heitgaaside ohututeks komponentideks.

Kui teie sõiduk on varustatud AdBlue puhastussüsteemiga, siis te peate perioodiliselt lisama seda vedelikku eraldi paaki. Soovitatav kogus sõltub konkreetsest auto mudelist ja selle saab leida kasutusjuhendist. Kui AdBlue tase paagis langeb teatud tasemeni, võib auto minna üle piiratud võimsuse režiimile.

Meie autoteeninduses Garage55 pakume me heitgaaside puhastussüsteemi diagnostika ja remontimise teenuseid, sealhulgas AdBlue taseme kontroll ja lisamine. Meie kogenud mehaanikud kasutavad ainult originaalvaruosi, et tagada teie sõiduki usaldusväärsus ja turvalisus ning soovitada optimaalset lahendust teie sõidukile.

Kui teil tekib probleeme heitgaaside puhastussüsteemiga, võtke meiega ühendust ja me aitame teil selle probleemi lahendada. Meie professionaalne meeskond on valmis pakkuma teile kvaliteetseid teenuseid teie sõiduki hoolduse ja remondi osas.

Küsi lisainfot või saada tellimuse soov:

Tehase 16c
51013 Tartu, Estonia

+372 58 878 993

  • Facebook
  • Instagram

Aitäh teie sõnumi eest

bottom of page