top of page

Volvo hooldus

Volvo kontseptsioon – kasutamise usaldusväärsus, funktsionaalsus, ilu ja kergus. Kogu Volvo mudelite seeria ajaloo vältel on see olnud Rootsi kvaliteedi ja ainulaadse stiilse disaini kehastuseks. Kuid isegi kõige usaldusväärsem ja kvaliteetsem auto võib kuluda ja katki minna loomuliku vananemise protsessi käigus ja ebasoodsate ekspluateerimise tingimuste toimel. Selleks, et pikendada auto tööiga on vajalik asjatundlik ja regulaarne hooldus. Nii võimaldab õigeaegne tehniline hooldamine vältida paljusid rikkeid ning märkimisväärselt aeglustada sõiduvahendi kulumise protsessi, suurendades seega selle ohutust.

Volvo autod on paljude asjatundjate kooskõlastatud koostöö tulemuseks ja ajaga kaasas käies arenevad kiirelt. See võimaldab Volvo automargil edukalt konkureerida teiste tootjatega. Eesmärgiga tagada auto omanikule maksimaalne mugavus ja ohutus on Volvo tootjad varustanud auto paljude süsteemidega, mille hulka kuuluvad mitmesugused andurid ja juhtplokid. Elektroonilised süsteemid kaasaegsetes autodes kontrollivad isegi kõige lihtsamaid mehaanilisi protsesse. Selliste elektrooniliste süsteemide hooldamine nõuab tehnilistelt spetsialistidelt professionaalseid teadmisi ja asjatundlikku suhtumist. Meie teeninduses töötavad professionaalid, kellel on olemas kogu vajalik tehniline teave Volvo autode teenindamiseks ja kellel on suur töökogemus just selle automargiga. See teeb võimalikuks Volvo autode teenindamise ülikõrgel tasemel võttes arvesse tootja kõiki nõudeid.

Pakume teenuste laia sortimenti, alates Volvo autode regulaarsest tehnilisest hooldusest kuni keeruliste elektriliste süsteemide remondini.

Küsi lisainfot või saada tellimuse soov:

Tehase 16c
51013 Tartu, Estonia

+372 58 878 993

  • Facebook
  • Instagram

Aitäh teie sõnumi eest

bottom of page